Матч «Чорноморець» (U19) – «Металіст» (U19) зібрав понад $80 тисяч

Роман Тверденко

На деякий час український футбол замовк та не давав приводів говорити про себе у контексті «дивних» матчів. Однак у останньому турі юнацького чемпіонату України сумна та невід’ємна складова нашого футболу вирішила нагадати про себе через матч «Чорноморець» – «Металіст». «Рейтинг Букмекерів» пояснить, що й до чого.

https://i1.wp.com/www.chernomorets.odessa.ua/images/news/9256/main.jpg?resize=800%2C579

Фінальний свисток зафіксував перемогу одеситів у надрезультативному матчі, який, попри очікування букмекерів, завершився не внічию

Як ми маємо розуміти, чемпіонат серед 19-річних містить в собі доволі примарні мотивації та заохочення. Звичайно, багато хто з гравців усе ще захоплюється футболом щиро, як колись у дитинстві. Однак, якщо брати до уваги суто матеріальну складову, то у теперішніх реаліях гравці мають не надто багато стимулів грати кожного разу на всі 100% і навіть не замислюватись над можливістю зіграти дещо інакший від того футболу, що тренер давав на нього настанову перед грою.

Тепер від лірики до справи.

Турнірне становище:

image1

Все ж вирішимо віднестись до юнацького чемпіонату України, як до суттєвого змагання та проаналізуємо турнірне становище команд, про які сьогодні йде мова. Як бачимо, за таблицею одесити мають певну перевагу над харківським колективом, котрий займає передостаннє місце у змаганнях. Проте, чемпіонат U19 не є турніром, з якого за погані результати команда може вилетіти. У цьому, до речі, ще один антистимул. Проте, варто розуміти, що дана практика щодо змагань серед 19-річних застосовується у багатьох країнах. Однак, далеко не в усіх юнацьких змаганнях відбувається те, що у нашому чемпіонаті.

Коефіцієнти:

image2

Якщо у багатьох попередніх матчах, які ми висвітлювали, за годину до матчів відбувався суттєвий рух котирувань на команду, котра в підсумку й перемагала, то у випадку з цим матчем все було дещо інакше. За кілька годин до початку зустрічі букмекери почали суттєво знижувати цифри у графі «нічия у матчі», а на перемогу одеситів навпаки – коефіцієнт підвищився на 0.2 – 0.3 пункти.

Біржа ставок

Гравці біржі ставок Betfair цього разу не були солідарними із динамікою руху коефіцієнту у букмекерів. По ходу усього матчу, і до першого м’яча, і за рахунку 1:1, трейдери ставили свої кошти на перемогу «Чорноморця». Це чудово відображено у сумах грошей, які ставили на котирування у діапазоні 1.5 – 1.7, котрі були підвищеними вже по ходу зустрічі, коли рахунок ще був не відкритий, а також, коли команди обмінялись голами. Суми грошей можна спостерігати праворуч на скріншоті.

image3

Фінальний свисток зафіксував перемогу одеситів у надрезультативному матчі, який, попри очікування букмекерів, завершився не внічию. Окрім цього за підсумком поєдинку на перемогу «Чорноморця» (U19) поставили понад 80 тисяч доларів.

Дана зустріч з точки зору співвідношення котирувань у конторах та рухом грошей на біржі є одним з нечастих прикладів того, що не 100% випадків коефіцієнти на матч залежать від потоків грошей.

Ну і вчергове ми отримали матч юнацького чемпіонату України, що зібрав аномальну касу на ринку біржі ставок.

Висновки…ну, якщо ви їх ще не встигли зробити, то вже зробіть нарешті.

Бережіть себе!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?