Мартін Демікеліс не став оскаржувати звинувачення в скоєнні ставок на футбол

Рейтинг Букмекерів

Захисник «Манчестер Сіті» Мартін Демікеліс не став оскаржувати висунуте Футбольною асоціацією Англії щодо футболіста звинувачення в скоєнні ставок на футбол, що забороняється внутрішнім кодекс організації.

Демікеліс не відповів на звинувачення до 5-го квітня

Демікеліс не відповів на звинувачення до 5-го квітня

Демікеліс повинен був відповісти на звинувачення 5-го квітня, проте ніякої офіційної заяви від клубу або асоціації не було. Це означає, що футболіст прийме ці звинувачення, зазначає The Guardian.

Головний тренер «Містян» Мануель Пеллегріні в рамках прес-конференції перед матчем чвертьфіналу Ліги чемпіонів, в якому «Манчестер Сіті» зустрінеться з французьким ПСЖ, заявив, що не обговорюватиме це питання. «Я говорю з Мартіном кожен день, але зараз ми просто думаємо про гру. Я не хотів би його турбувати. Він бере участь в завтрашній грі. Я впевнений, що він дасть відповідь в потрібний час», – заявив фахівець.

Нагадаємо, FA стверджує, що Демікеліс скоїв 12 порушень правил E8 антибеттингового кодексу асоціації щодо футбольних матчів, зіграних в період з 22-го по 28-ме січня 2016-го року. При цьому в заяві не вказано, чи належать передбачувані порушення до ігор за участю самого футболіста або його клубу.

Згідно з правилами, введеним Футбольної асоціацією Англії в 2014-му році, гравці і тренери клубів країни не мають права робити ставки на будь-які матчі будь-яких футбольних турнірів у всьому світі.

Тепер FA вирішуватиме, як саме покарати аргентинського футболіста – міра покарання коливається від штрафу до дискваліфікації.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?