Маррей і Ваврінка можуть постати перед судом у справі про договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

В Італії почалися нові слухання у справі про договірні матчі за участю Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі, які в 2015 році отримали довічну дискваліфікацію за організацію «договорняків», а потім були частково або повністю реабілітовані. Браччіалі попросив запросити до суду в якості свідків низку відомих тенісистів, включаючи дворазового олімпійського чемпіона Енді Маррея і переможця US Open Стена Ваврінку.

cgbf

Фігурант справи Даніеле Браччіалі попросив запросити їх до суду як свідків

Браччіалі в ході засідання, що відбулося 11 жовтня, попросив запросити в якості свідків низку гравців, серед яких Енді Маррей, Стен Ваврінка, Фабіо Фоньїні, Флоріан Майєр і Маріо Анчич, імена яких зустрічаються в матеріалах справи, пише Tennis Best.

Стараче на судове слухання не з’явився. Його представники, втім, попросили запросити як свідків іспанців Даніеля Гімено-Травера і Пабло Андухара, матчі проти яких в Барселоні і Касабланці в 2011 році були визнані підозрілими.

Суд ухвалить рішення з приводу запрошення свідків на засіданні 22 листопада, зазначає видання.

Розслідування щодо Стараче і Браччіалі почалося в кінці 2014 року, коли в пресі було опубліковано листування тенісистів з гравцями букмекерських контор, в якій Потіто і Даніеле розповідали про «тарифи» на свої послуги і схеми організації договірних матчів.

У серпні 2015 року тенісисти отримали довічну дискваліфікацію. Однак через три місяці апеляційний суд Федерації тенісу Італії вирішив повністю виправдати Стараче, а дискваліфікацію Браччіале скоротити до року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?