Марко Вератті: «Звинувачення «ПСЖ» в договірному матчі – дурість»

Тарас Гончар

Італійський півзахисник «ПСЖ» Марко Вератті відкинув звинувачення видання L’Equipe в договірному матчі між французьким клубом і сербською «Црвеною Звездою» в Лізі чемпіонів.

psg

Марко Вератті: «Звинувачення «ПСЖ» в договірному матчі – дурість»

«Це велика дурість. Ми нічого не чули, ми просто грали в свій футбол, відмінно грали. Чи не вперше перемагаємо з різницею в п’ять голів. У минулому році кілька разів так перемагали. Ці питання не мають жодного стосунку до футболу. Нас це не стосується і не цікавить», – заявив хавбек в інтерв’ю A Bola.

Раніше видання L’Equipe опублікувало статтю, де повідомило про можливий договірний характер матчу «ПСЖ» – «Црвена Звезда». За даними ЗМІ, за кілька днів до матчу в УЄФА надійшли відомості про те, що один з керівників сербського клубу поставив за допомогою іншої людини €5 млн ($5,78 млн) на те, що французи виграють з різницею в п’ять м’ячів. У підсумку так і сталося: парижани виграли 6:1.

Згодом І «ПСЖ», і «Црвена Звезда» відкинули всі звинувачення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?