Маріонетка та клоун. Букмекери приймають ставки на дебати Зеленського та Порошенка

Тарас Гончар

Українські виборці застигли в очікуванні дебатів Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Очікується, що кандидати на посаду президента України зустрінуться на НСК «Олімпійський» 19 квітня. Букмекери вже оцінили та прогнозують сценарій майбутніх подій.

zel-por

Маріонетка та клоун. Букмекери приймають ставки на дебати Зеленського та Порошенка

Букмекерська компанія Favbet відкрила широку лінію ставок на очну зустріч Володимира Зеленського та Петра Порошенка. Поставити на те, що квитки на дебати для глядачів надійдуть у вільний продаж, можна за 2,0 (приблизна ймовірність події – 50%).

Коефіцієнтом 6,0 (17%) оцінені шанси того, що один з кандидатів покине дебати до їх завершення, а з вірогідністю 7% (15,0), за версією БК, один з кандидатів під час дебатів знепритомніє.

Зробити ставку, що Святослав Вакарчук виконає пісню перед початком дебатів у прямому ефірі на телебаченні , букмекери пропонують з коефіцієнтом 10,0 (10%).

Окрема тема присвячена можливому ведучому дебатів Порошенка та Зеленського. На думку аналітиків, найвірогідніше модератором заходу стане журналіст Павло Казарін (1,1, 91%). Серед можливих претендентів на цю роль фігурують: Юлія Тимошенко – 5,00, Роман Скрипін – 7,00, Сергій Притула – 35,00, Яніна Соколова,  Денис Бігус, Олександр Дубинський та Дмитро Гордон – по 50,00, Савік Шустер – 100,0, а також Віктор Янукович, Віктор Вацко та Анатолій Шарій – по 500,0.

Також букмекер дає шанс спрогнозувати, які слова або словосполучення буде промовлено одним з кандидатів на дебатах. Є можливість обирати з 16 варіантів: Свинарчук (1,05), Майдан (1,10), Томос (1,12), Путін (1,20), слуга народу (1,50), Янукович (1,50), бізнес в Росії (1,60), маріонетка (1,70), агент Кремля (1,80), клоун ( 2,75), Мальдіви (3,00), руки відрубаю (3,00), Липецька фабрика (4,00), чий Крим? (5,00), порохобот (5,00 Шарій (6,00).

Букмекери знизили ймовірність перемоги Порошенка на виборах через білборди з Путіним

Букмекери переглянули шанси кандидатів на виборах президента України

Букмекери: скільки голосів отримають Порошенко та Зеленський в другому турі виборів президента?

Букмекери змінили фаворита президентських виборів в Україні

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт