«Манчестер Сіті» уклав партнерську угоду з Betsafe

Рейтинг Букмекерів

Клуб англійської Прем’єр-ліги «Манчестер Сіті» уклав партнерську угоду з букмекерською компанією Betsafe.

Дохід «Сіті» минулого року склав 10.7 мільйона фунтів

Дохід «Сіті» минулого року склав 10.7 мільйона фунтів

Згідно контракту, букмекер став офіційним партнером чоловічих і жіночих команд клубу. Компанія отримає право розмістити на стадіоні «Етіхад» пункти прийому ставок, банери на рекламних щитах і на сайті клубу.

«Ми раді вітати Betsafe в нашій команді. Betsafe – одна з найбільш інноваційних букмекерських компаній в індустрії, що робить їх ідеальним партнером для клубу.

Ми з нетерпінням чекаємо початку роботи з Betsafe для того, щоб запропонувати вболівальникам незабутній футбольний досвід разом із нашими чоловічими та жіночими командами», – заявив комерційний директор «Манчестер Сіті» Омар Беррада.

«Це – наша перша велика угода у Великобританії. Ми дуже раді, що отримали можливість працювати з «Манчестер Сіті». Про кращий старт ми і мріяти не могли.

«Манчестер Сіті» – клуб зі світовим іменем – лідер своєї індустрії. Разом з одним із найбільших фанатських секторів в країні, це співробітництво забезпечує Betsafe прекрасною платформою для того, щоб зацікавити вболівальників ексклюзивними пропозиціями », – зазначила глобальний бренд-менеджер Betsafe Мартіна Брюнільссон.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?