Максим Шацьких: «Граючи в Росії, стикався з договірними матчами»

Олександр Веселов

Знаменитий узбецький нападник Максим Шацьких, кращий бомбардир в історії чемпіонатів України, зізнався, що впродовж своєї багатої кар’єри зустрічався з проблемою договірних матчів.

Максиму Шацьких знайома проблема договірних матчів

Максиму Шацьких знайома проблема договірних матчів

«Хто розбирається у футболі, зразу розпізнає договірний матч. В Україні мені складно пригадати такі ігри, а ось у Росії з подібним стикався часто. Старші хлопці розповідали, та й сам бачив підозрілі моменти. Особливо це стосувалося кінцівки чемпіонату у Першій лізі: там просто жах був, вирішувалися питання з приводу виходу в Прем’єр-лігу», – згадує 37-річний Максим Шацьких в інтерв’ю каналу «Футбол 1».

«До мене з такими пропозиціями ніколи не підходили. Адже розуміли, що з такою людиною я більше ніколи не буду мати справу і не подам руки».

Максим Шацьких упродовж кар’єри захищав кольори багатьох клубів, серед яких найбільше вирізняється період у київському «Динамо», у складі якого нападник шість разів ставав чемпіоном України. Шацьких є кращим бомбардиром в історії чемпіонатів України (124 голи), а також кращим снайпером збірної Узбекистану за всю її історію (34 голи).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?