Максим Кравець – найкращий прогнозист команди «РБ» у листопаді 2019 року

Тарас Гончар
За підсумками листопада 2019 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став професійний трейдер Максим Кравець. Букмекер продемонстрував чудову результативність.
Максим Кравець – найкращий прогнозист команди «РБ» у листопаді 2019 року

Максим Кравець – найкращий прогнозист команди «РБ» у листопаді 2019 року

З першого по тридцяте листопада Максим Кравець зробив 12 ставок, 8 з яких виявилися виграшними, 1 отримала повернення, а лише 3 були програшними. При цьому прибуток нашого експерта склав 25,1%, а чистий прибуток – 30 доларів США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграних ставок склав 1,75. Найкращий виграшний коефіцієнт – 1,93, отриманий завдяки прогнозу на матч англійської Прем’єр-ліги «Ліверпуль» – «Манчестер Сіті».

Максим Кравець – професійний букмекер, аналітик команди трейдерів БК Favbet. У липні 2019 року увійшов до команди експертів «Рейтингу Букмекерів». Пошук насправді цінних ставок до вашої уваги!

Нагадаємо, що в жовтні найкращі результати показав В’ячеслав Заховайло, який своїми ставками приніс 85 доларів прибутку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт