Максим Калиниченко: «Цілком ймовірно, що Селезньов опиниться в «Шахтарі»

Олександр Веселов

Екс-гравець національної збірної України з футболу, а нині тренер дубля харківського «Металіста» Максим Калиниченко, який також є постійним експертом «Рейтингу Букмекерів» поділився думкою, згідно якої бомбардир дніпропетровського «Дніпра» Євген Селезньов найближчим часом може змінити клуб.

Селезньов у боротьбі з братом Поля Погба – Флорентіном

Селезньов у боротьбі з братом Поля Погба – Флорентіном

Зазначимо, що 30-річний Євген Селезньов вже неодноразово публічно скаржився на ситуацію, яка склалася довкола його контракту з «Дніпром». В одному із останніх інтерв’ю нападник сказав такі слова: «Зі мною з приводу нового контракту ніхто не розмовляв. Закінчується контракт, але ніхто нічого не говорив. Я і сам не питаю. Якщо не потрібен Дніпру – значить, не потрібен».

В свою чергу, колищній гравець «Дніпра» Максим Калиниченко, в одному з прогнозів на нашому сайті, висловив думку з приводу даної ситуації: «Це все нормально для «Дніпра». Так, скоро закінчується його контракт, так, «Дніпро» не пропонує його продовжити. Але в «Дніпрі» так було, так є і так буде. Якщо він піде, нічого дивного не станеться. Цілком імовірно, що Селезньов опиниться в «Шахтарі».

Нагадаємо, що в 11-ти матчах нинішнього розіграшу української Прем’єр-ліги Євген Селезньов забив 9 голів і в загальному списку бомбардирів УПЛ посідає друге місце. Більше того, кращий снайпер «Дніпра» цього сезону двічі відзначився у трьох матчах групового етапу Ліги Європи.

Маршрут «Дніпро» – «Шахтар» (і навпаки) прекрасно знайомий Селезньову: у 2011-у році із Дніпропетровська Євген перейшов до «Шахтаря», вихованцем якого він є, а в 2012-му – не зумівши закріпитися в основному складі «Гірників», знову повернувся до «Дніпра».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?