Майкл О’Кейн (Ladbrokes): припиніть звинувачувати букмекерів в договірних матчах

Рейтинг Букмекерів

У московському виставковому комплексі «Сокольники» відкрилася десята ювілейна грально-розважальна виставка-форум Russian Gaming Week. Впродовж сьогоднішнього та завтрашнього днів цей захід став центром активності фахівців гемблінг-індустрії з багатьох країн. Першим спікером конференції став авторитетний гість, директор по бізнес-процесам букмекерської компанії Ladbrokes Майкл О’Кейн.

Майкл О'Кейн розповів про своє бачення ролі букмекерів в боротьбі з корупцією в спорті

Майкл О’Кейн розповів про своє бачення ролі букмекерів в боротьбі з корупцією в спорті

Гість виступив з доповіддю на тему «Роль беттинг-операторів в зниженні рівня корупції в спортивному букмекерстві». За його словами, зверненим до учасників RGW, оператори ринку можуть стати частиною вирішення проблеми.

«Впровадження внутрішніх процедур, які усунуть витік інсайдерської інформації, моніторинг діяльності трейдерів, впровадження хороших процедур внутрішньої звітності, використання алгоритмів для знаходження «поганих» гравців …», – ці інструменти, за словами доповідача, можуть бути цілком дієві в боротьбі букмекерів з корупційною складовою сучасного професійного спорту. Експерт закликав громадськість припинити голослівно звинувачувати букмекерські компанії в потуранні кримінальній сфері договірних матчів.

Також гість поспілкувався з «Рейтингом Букмекерів». За словами О’Кейна, він не звик обговорювати питання стратегічного розвитку на форумах. Але на питання «РБ» про зацікавленість Ladbrokes в російському ринку топ-менеджер авторитетної БК відповів: «Судячи з останніх змін, ця юрисдикція може бути нам цікава».

Нагадаємо, що Майкл О’Кейн також є головою Європейської асоціації спортивної безпеки (ESSA), яка надає систему контролю безпеки букмекерства для провідних беттинг-операторів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?