Майкл Джордан, Марк К’юбан, Тед Леонсіс вклали $ 44 млн в Sportradar

Рейтинг Букмекерів

Власники клубів Національної баскетбольної ліги Майкл Джордан, Марк К’юбан і Тед Леонсіс інвестують в найбільший спортивний дата-центр Sportradar AG, в число партнерів якого входять провідні європейські букмекерські компанії.

Джордан і Кьюбана планують розширити вплив Sportradar в США

Джордан і Кьюбана планують розширити вплив Sportradar в США

Сума інвестицій, за даними Bloomberg, становить близько 44-х мільйонів доларів. Основним інвестором виступить приватна інвестиційна компанія Revolution Growth, заснована власником клубу НБА «Вашингтон Кепіталс» Тедом Леонсісом.

Інвестори вже планують приєднатися до консультативної ради дата-центру, офіс якого відкрито в Міннеаполісі. У США компанія має ексклюзивні права на поширення статистичної інформації НФЛ, НХЛ і Національної асоціації перегонів серійних автомобілів. На сьогодні ставки на спорт незаконні в 46-и штатах. Тому Sportradar співпрацює лише з великими технологічними компаніями Google, Facebook, Twitter.

Однак, як стверджує низка експертів, у тому числі представники НБА, ймовірність легалізації спортивних ставок у США стає все менш примарною. У такому випадку компанія має великий потенціал щодо входження в індустрію спортивних ставок у США для співпраці з букмекерськими компаніям у сфері надання спортивних даних. На це й розраховують американські інвестори з НБА.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?