Майбутній матч ФНЛ «Волга» – «Єнісей» потрапив під підозру

Рейтинг Букмекерів

21-го травня відбудеться заключний тур ФНЛ. Головний тренер нижегородської «Волги» Андрій Талалаєв не керуватиме командою в матчі проти красноярського «Єнісею», відмовившись при цьому назвати причини своєї відсутності. ЗМІ вважають, що це може бути пов’язано з неспортивних характером майбутньої гри.

У букмекерів фаворитом матчу вважається «Єнісей», що знаходиться в зоні вильоту

У букмекерів фаворитом матчу вважається «Єнісей», що знаходиться в зоні вильоту

«Мене справді не буде на лавці запасних у цій грі. Чому? Не хотів би висловлюватися на цю тему», – повідомив наставник «Волги» Андрій Талалаєв в розмові з виданням «Советский спорт».

Як пише видання з посиланням на власні джерела, відсутність тренера пов’язано з тим, що майбутня гра може бути договірною. «Волга» за підсумками сезону зберегла прописку в ФНЛ, а «Єнісей» знаходиться в зоні вильоту, і тільки перемога дозволить команді залишитися в першому дивізіоні.

Спортивний директор «Волги» Олександр Ліпко, в свою чергу, спростував інформацію про неспортивний характер матчу. «Цю версію треба повністю виключити. «Волга» такими речами не займається. У нас чесна команда. На тих, хто висуває такі версії, треба в суд подавати. Ми граємо в чеcтний футбол. Будемо битися за три очки, щоб у команди була впевненість», – заявив він «Советскому спорту».

На питання про відсутність Талалаєва пан Ліпко відповів, що у тренера заболіло горло після матчу з астраханською командою «Волгарь», і він взяв лікарняний.

Відповідно до котирувань букмекерської контори «Ліга Ставок», фаворитом гри вважається саме красноярський клуб: поставити на його перемогу можна за 1.66. Шанси «Волги» перемогти оцінюються коефіцієнтом 4.72. На нічию можна поставити за 3.93.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?