Ляшко: «За 20 років я виграв півмільйона гривень на ставках»

Тарас Гончар

Народний депутат України та лідер Радикальної Партії Олег Ляшко розповів про свої успіхи в ставках на футбол. За його словами, за двадцять років вдалося виграти понад 500 тисяч гривень завдяки беттингу.

lyashko

Ляшко: «За 20 років я виграв півмільйона гривень на ставках»

«Я не граю в лотереї, це фейк. Я двадцять останніх років роблю ставки, я граю в ставки на футбол. Перший чемпіонат світу, де я не ставлю, це нинішній. Я принципово не дивлюся ЧС-2018, який відбувається в Росії. Дуже хочеться, але така моя позиція», – зізнався Олег Ляшко.

Народний депутат згадав історію в ЗМІ, що він виграв півмільйона гривень на ставках.

«Виграш 500 тисяч гривень – це не за один раз, як писали ЗМІ, це загальна сума виграшу. Якщо це звучить непереконливо, зайдіть у букмекерську контору на годину. Подивіться, скільки людей туди приходить і на які суми роблять ставки. Насправді цим займаються мільйони українців», – сказав Олег Ляшко.

Наостанок лідер Радикальної партії розповів, що зі своєю майбутньою дружиною познайомився в гральному закладі, в якому проводив багато часу.

«У 1998 році я познайомився зі своєю дружиною, Росітою, в залі ігрових автоматів. Я ходив туди грати, а вона працювала менеджером в гральному закладі. Я сидів там цілими ночами, вигравав великі гроші та програвав. Моя майбутня дружина, Росіта, видавала гроші й одного разу виникла конфліктна ситуація. Тоді ми посварилися, а після цього познайомилися», – повідав Ляшко в інтерв’ю телеканалу ZIK, у програмі DROZDOV.

Нагадаємо, що в 2017 році Олег Ляшко задекларував три виграші в лотереї компанії «Українська національна лотерея» на суму 571 тисячу гривень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?