Лудомана з Уельсу ув’язнено через програш на ставках взятих в борг 1,8 млн фунтів

Рейтинг Букмекерів

Страждаючий залежністю від азартних ігор житель містечка Понтіпул, що на півдні Уельсу, позичив у своїх друзів і колег майже 1,8 мільйона фунтів і «спустив» їх на ставки в букмекерських конторах, інформує WalesOnline.

Шахрай запропонував інвестувати в схему ставок на скачки

Шахрай запропонував інвестувати в схему ставок на скачки

35-річний професійний фінансовий брокер Стюарт Джонс засуджений на п’ять років і чотири місяці ув’язнення, незважаючи на прохання про милосердя нареченої, що розплакалася в будівлі суду. Джонс визнаний винним в отриманні обманним шляхом грошових коштів від шести потерпілих, включаючи Джеймса Робінсона, боса його компанії-роботодавця UBS.

Джонс пропонував колегам і друзям, які нічого не підозрювали, інвестувати в «унікальну схему» ставок на скачки, обіцяючи до 20% чистого доходу. Коли Робінсон (він вважався найближчим другом лудомана) почав підозрювати Джонса в обмані, останній підробив банківську документацію для підтвердження прибутку.

Коли ж Джонс «спустив» на невдалих ставках сотні тисяч позичених коштів, він зайняв 85 тисяч доларів у своєї нареченої і відправився в Вегас. Сподіваючись там відігратися, британець знову зазнав невдачі. Витративши в «місті гріхів» останні гроші, він ледь не помер від передозування забороненими речовинами.

Після арешту Стюарт зізнався, що страждає залежністю від азартних ігор з 2007-го року і навіть проходив курс реабілітації п’ять років тому. Не допомогло. Тепер колись успішний 35-річний брокер втратив все.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?