Лучано Лучі: «Четверо арбітрів перебувають під слідством»

Тарас Гончар

Голова Комітету арбітрів Лучано Лучі на спеціальній прес-конференції ФФУ повідав, що четверо рефері перебувають під слідством, але на цьому розслідування не завершиться.

лучілус

Лучано Лучі: «Чотири арбітри перебувають під слідством»

«Розслідування відбулося завдяки наявності політичної волі. Зараз четверо арбітрів перебувають під слідством. Але будуть і інші. Про деталі не можу говорити детальніше, щоб не змарнувати виконану до цього роботу. Ми повинні зберігати все в секреті, щоб не зіпсувати результат. Всі винні отримають справедливо та жорстке покарання», – сказав Лучано Лучі.

Нагадаємо, що 22 травня в Україні пройшла облава на організаторів договірних матчів. Арбітра Першої ліги Олександра Солов’яна було затримано правоохоронцями. а в Володимира Міланича після матчу знайшли 17 тисяч доларів у сумці.

За повідомленнями ЗМІ, українські арбітри робили ставки на свої матчі, а ФФУ була в курсі цієї проблеми.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що 67% українських клубів причетні до участі у матчах з «фіксованим» результатом. Однак організатори договірних матчів в Україні досі залишаються на волі.

Президент ФФУ Андрій Павелко додав, що у розслідуванні ще можуть з’явитися нові імена. Франческо Баранка зазначив, що список підозрілих матчів у Комітеті етики та чесної гри ширший, ніж у поліції.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?