Лотерея «Фортуна Live» стала титульним спонсором ФК «Зоря» в УПЛ

Рейтинг Букмекерів

Спортивна онлайн-лотерея тото «Фортуна Live», яка є продуктом Української Національної Лотереї, стала титульним спонсором луганського футбольного клубу «Зоря» в Прем’єр-Лізі України.

 

Луганський клуб обзавівся новим титульним спонсором в УПЛ

Луганський клуб обзавівся новим титульним спонсором в УПЛ

Як повідомляється на офіційній сторінці лотереї тото, «Фортуна Live» – новий титульний спонсор луганської «Зорі» в Прем’єр-Лізі.

«Фортуна Live» – це новий сервіс, який з’явився у оператора лотерей «Українська Національна Лотерея» (УНЛ) в жовтні 2016 року.


Нагадаємо, 15 вересня клуб з Луганська вперше вийшов на матч групового етапу Ліги Європи проти турецького «Фенербахче» в футболках з логотипом букмекерської компанії Jojobet, зареєстрованої в Чорногорії. Партнерська угода між двома сторонами поширюється винятково на матчі «Зорі» в цьому турнірі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?