Лотерейний бізнес можуть легалізувати в обхід Ради

Тарас Гончар

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що лотерейний бізнес можна легалізувати в рамках чинного законодавства, яке передбачає видачу відповідних ліцензій окремим компанія і державним банкам.

аваіауц

Лотерейний бізнес можуть легалізувати в обхід Ради

«Ми намагалися зробити це через закон, який був заблокований у Верховній Раді, і немає жодних шансів ухвалити його. Чинний закон передбачає, що ліцензії можуть отримати компанії з великим досвідом роботи, а також державні банки. Це єдиний варіант зараз в рамках закону вирішити проблему, щоб не йти і не битися об стіну в парламенті без результату», – заявив пан Данилюк.

Міністр фінансів України зазначив, що статус-кво, в якому наразі працює лотерейний бізнес, завдає шкоди державі. Крім того, в державному бюджеті на 2018 рік закладено надходження від легалізації грального бізнесу.

Нагадаємо, що уряд пообіцяв МВФ легалізувати азартні ігри до 2018 року, а бюджет України недорахувався $370 млн від гемблінгу за два роки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?