«Ліверпуль» уклав партнерську угоду з фентезі-оператором DraftKings

Рейтинг Букмекерів

ФК «Ліверпуль» повідомив на своєму офіційному сайті про укладення довгострокової партнерської угоди з оператором фентезі-спорту DraftKings. Досі компанія, яка оперувала переважно на північноамериканському ринку зробила черговий крок до повноцінного виходу на європейський ринок.

Фанати англійської команди зможуть виграти призи з автографами гравців

Фанати англійської команди зможуть виграти призи з автографами гравців

Договір між «Ліверпулем» і DraftKings розрахований на три роки. Компанія вже найближчим часом зможе запустити нову платформу фентезі-спорту, де футбольні фанати будуть змагатися між собою. Шанувальники «Червоних» отримають можливість виграти підписані гравцями «Ліверпуля» подарунки і заробляти VIP-досвід.

«Платформа DraftKings додасть більше динаміки в фентезі-спорт, з яким ми вже знайомі. Ми раді бути в першому ряду футбольних команд, з якими DraftKings уклали угоду, і очікуємо довгих і успішних відносин», – повідомив Біллі Хоган, комерційний директор «Ліверпуля».

«Ми у захваті від можливості стати партнером одного з найбільших клубів Англії. Їх глобальна база фанів надає величезні можливості для нарощування клієнтської аудиторії. DraftKings – це інноваційний майданчик фентезі-спорту, який припаде до душі футбольним фанам», – резюмував Джейсон Робінс, виконавчий директор американської компанії.

Найбільший оператор фентезі-спорту вже отримав ліцензію британського регулятора і налаштовується на підкорення європейського ринку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?