«Лестер» змусив Paddy Power Betfair відмовитися від коефіцієнта 5001.0

Рейтинг Букмекерів

Об’єднана компанія Paddy Power Betfair відмовилася давати захмарні коефіцієнти (такі як 5001.0) на чемпіонство тієї чи іншої команди в АПЛ після сенсаційної перемоги «Лестера», яка змусила букмекера (разом з біржею ставок) розщедритися на 4 млн фунтів ($5.7 млн).

Поведінка клієнтів Paddy Power Betfair змінюється, і вони частіше ставлять на аутсайдерів

Поведінка клієнтів Paddy Power Betfair змінюється, і вони частіше ставлять на аутсайдерів

Представник Paddy Power Betfair в розмові з Irish Independent підтвердив, що об’єднана компанія змінила свою політику виставлення коефіцієнтів таким чином, що на переможця англійської Прем’єр-ліги сезону 2016/2017 не можна буде поставити з таким великим коефіцієнтом, як це можна було зробити дев’ять місяців тому. Нагадаємо, перед початком поточного сезону чемпіонство «Лестера» оцінювалося коефіцієнтом 5001.0.

«Це той самий випадок, коли, обпікшись на молоці, будеш дути і на воду», – заявив речник компанії, додавши, що, малоймовірно те, що на одну з команд найближчим часом буде пропонуватися такий високий коефіцієнт.

За його словами, поведінка клієнтів Paddy Power Betfair змінюється, і вони частіше ставлять на аутсайдерів. «Клуб «Бернлі», який вийшов в Прем’єр-лігу минулого тижня, може стати причиною «нашого гіршого результату», – повідомив він.

Спікер зазначив, що коефіцієнт на їх перемогу в АПЛ як і раніше дорівнює 1001.0, і, не дивлячись на ці цифри, на чемпіонство «Бернлі» ставлять частіше, ніж на золоті медалі будь-якої іншої команди, за винятком «Лестера». При цьому якщо раніше активно ставили на «Арсенал», то зараз на цей клуб ставлять менше, ніж на інші команди. «Клієнти ігнорують традиційних фаворитів на користь андердогів», – резюмував представник Paddy Power Betfair.

Раніше Букмекер Sky Bet виставив коефіцієнт за ставкою на чемпіонство «Бернлі» 5001.0, але незабаром коефіцієнт довелося знизити до 1001.0. Станом на 4-те травня компанія прийняла понад тисячу ставок на «бордових» на ринку чемпіона АПЛ сезону 2016/2017.

Нагадаємо, на початку травня директор прес-служби БК Ladbrokes Девід Вільямс заявив, що коефіцієнт 5001.0, що пропонувався на перемогу «Лисиць» в лізі, більше ніколи не повториться після того, як вітчизняні букмекери виплатять рекордні £25 млн ($36.5 млн ). Він додав, що в серпні 2015-го року букмекери порушили своє головне правило «ніколи не говори ніколи», і тепер вони повинні переглянути підхід до встановлення коефіцієнтів на аутсайдерів.

Все про ставки на головну сенсацію футболу в поточному сезоні читайте в нашому спеціальному матеріалі «Букмекери плачуть. Як «Лестер» приніс мільйони теслярам і студентам».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?