Легенда збірної Англії Пітер Шилтон зізнався про 45-річну залежність від азартних ігор

Тарас Гончар
Колишній англійський воротар, який зіграв за збірну рекордні 125 матчів, Пітер Шилтон розповів, що 45 років жив подвійним життям через свою залежність від ставок.
Легендарний футболіст зізнався, що за 45 років програв на ставках десятки тисяч фунтів

Легендарний футболіст зізнався, що за 45 років програв на ставках десятки тисяч фунтів

Тільки втративши десятки тисяч фунтів стерлінгів і злякавшись розлучення із дружиною, Пітер Шилтон позбувся залежності від азартних ігор. Про це він розповів британському виданню Daily Mail.

«Я виграв так багато за свою футбольну кар’єру, але я ніколи не вигравав у азартних іграх. Який був сенс продовжувати? Я просто програвав», – пояснив своє рішення 70-річний екс-футболіст.

«Підсісти на азартні ігри дуже легко, бо воно п’янить незалежно від того, виграєш ти чи програєш».

Ситуація з його залежністю посилилася з появою можливості грати в Інтернеті: екс-футболіст зізнався, що іноді робив ставки на своєму ноутбуці до третьої години ночі.

У 2015 році Шилтон остаточно кинув азартні ігри завдяки своїй дружині Стеф. Вона дорікала йому банківськими виписками з купою програшів.

«Саме завдяки Стеф я зміг здатися. Одного разу я подумав: «Я не перемагаю і ніколи не вигравав. Чому я повинен проходити через це і ризикувати втратити Стеф?», – згадує легендарний гравець.

Шилтон заявив, що закрив свій рахунок для ставок у Betfair і витримав три місяці симптомів, переживши безсонні ночі та перепади настрою. Зараз він намагається допомогти іншим лудоманам і обговорює шляхи вирішення проблеми з англійським урядом.

Нагадаємо, що Шилтон встановив світовий рекорд за найбільшою кількістю офіційних матчів в кар’єрі (1390). За свою кар’єру він ставав чемпіоном Англії, володарем Кубка чемпіонів і Суперкубка Європи.

Вейн Руні робив ставки під час виступів за «МЮ» і збірну Англії

Джоуї Бартон дискваліфікований за ставки на 1,5 року

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт