Флойд Мейвезер виграв $22 800, поставивши на поразку Кличка

Олександр Веселов

Не тільки Тайсон Ф’юрі був впевнений у своїй сенсаційній перемозі в чемпіонському бою проти Володимира Кличка, котрий утримував гегемонію в суперважкій вазі з 2004-го року. Всесвітньо відомий боксер-професіонал Флойд Мейвезер-молодший, який виступав у напівсередній ваговій категорії і завершив кар’єру без жодної поразки, також ставив гроші на програш українського чемпіона.

Успішна ставка Флойда Мейвезера на поєдинок Кличко - Ф'юрі

Успішна ставка Флойда Мейвезера на поєдинок Кличко – Ф’юрі

Як повідомляє сайт fighthype.com, Мейвезер поставив 4.8 тисячі доларів на перемогу Тайсона Ф’юрі в поєдинку проти Володимира Кличка, – підтвердженням чого є фотографія зробленої ставки. Сума виграшу легендарного американця склала $22.8 тисячі.

Впродовж бою, напередодні якого український боксер вважався однозначним фаворитом, Кличко виглядав не кращим чином, в результаті чого всі судді, після закінчення повної раундової дистанції дуелі, одноголосно віддали перемогу Ф’юрі (115-112, 115-112, 116-111).

Зазначимо, що російський промоутер Володимир Хрюнов після цього бою заявив, що підозрює Володимира Кличка у змові з букмекерами, за умовами якої українець навмисно зазнав даної поразки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?