Ladbrokes зробили попередження за фотографію Депая у своїй рекламі

Рейтинг Букмекерів

Великий британський онлайн-букмекер Ladbrokes отримав попередження від Комітету рекламних стандартів Великобританії ASA за використання фотографії форварда «Манчестер Юнайтед» Мемфіса Депая у своїй рекламі, повідомляє  Business Reporter.

Букмекер використав фотографію форварда в рекламній розсилці по електронній пошті

Букмекер використав фотографію форварда в рекламній розсилці електронною поштою

Букмекерська компанія на початку осені розіслала своїм клієнтам електронною поштою рекламну інформацію про спеціальну пропозицію з повернення грошей. У рекламі була використана фотографія 21-річного форварда «Червоних дияволів» Мемфіса Депая, що є грубим порушенням на рекламному ринку Великобританії.

Регулятор виніс попередження і нагадав онлайн-букмекерові про недопущення використання в рекламних цілях фотографій людей, вік яких не досяг 25-ти років. Винятком є випадки, де зображений спортсмен є об’єктом ставки. Приміром, якщо пропонується поставити на гол Мемфіса в наступному матчі.

У Ladbrokes визнали свою провину та обіцяли провести серйозну розмову з членами маркетингової команди, щоб не допустити повторного порушення.

Додамо, що минулого місяця Комітет рекламних стандартів виніс попередження за схожим порушенням букмекерам Bet365, Coral і Totesport, звинувативши їх у використанні в Твіттері фотографії 22-річного Джордана Спіта, переможця одного з найпрестижніших світових турнірів з гольфу «Мастерс» в США.

Раніше ми писали, що виручка Ladbrokes зросла на 6,4%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?