Ladbrokes приймає ставки на велосипедне парі Дена Білзеряна на $1,2 млн

Рейтинг Букмекерів

Самопроголошений «король Інстаграма» Ден Білзерян затіяв шалене парі з бізнесменом Біллом Перкінсом, і тепер йому необхідно проїхати на велосипеді від Лос-Анджелеса до Лас-Вегаса за 48 годин. Якщо Білзерян впорається – отримає $1,2 млн. Букмекери почали приймати ставки на цю подію.

Ден Білзерян уклав ще одне божевільне парі

Ден Білзерян уклав ще одне божевільне парі

За котируваннями австралійського відділення букмекерської контори Ladbrokes, ймовірність на перемогу «короля Інстаграма» оцінюється з коефіцієнтом 1.70. На перемогу Перкінса можна поставити з коефіцієнтом 2.05.

Скандально відомий гравець в покер Ден Білзерян стартує з Лос-Анджелеса в Лас-Вегас 31-го березня. Відстань між містами – близько 515-ти кілометрів. Бородатий атлет скаржиться на те, що важко влаштовувати затяжний веломарафон, маючи величезні м’язи. До того ж він не їздив на велосипеді 18 років. Майбутнє випробування Білзерян називає «пеклом».

Ден Білзерян відомий своєю пристрастю до подібного роду парі. У 2011-му році він посперечався з адвокатом і членом Верховного Суду США Томом Голдштейном на $385 тис., хто кого переможе в автомобільній гонці в Лас-Вегасі. Заїзд закінчився перемогою «короля Інстаграма».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?