Ladbrokes приймає ставки на підтримку Єлизаветою II виходу Великобританії з ЄС

Рейтинг Букмекерів

Британські таблоїди почали публікувати чутки про те, що королева Великобританії Єлизавета II нібито буде голосувати за вихід країни зі складу ЄС. Букмекерська контора Ladbrokes почала приймати ставки на те, що королева озвучить свою позицію і підтримає «брексіт».

Поставити на публічну підтримку королевою «брексіта» можна з коефіцієнтом 101,0.

Поставити на публічну підтримку королевою «брексіта» можна з коефіцієнтом 101,0.

Як пише SBC News, Ladbrokes пропонує поставити на публічну заяву Єлизавети II про підтримку виходу Великобританії з Євросоюзу з коефіцієнтом 101,0.

У Букінгемському палаці вже прокоментували публікації таблоїду The Sun про вибір Єлизавети II. «Королева залишається політично нейтральною, якою вона була впродовж 63-х років. Ми ніколи не будемо коментувати помилкові твердження анонімних джерел. Референдум буде справою британського народу», – повідомила прес-служба королівської сім’ї.

За словами керівника відділу ставок на політичні події Ladbrokes Метью Шеддіка, гравці залишаються байдужими до чуток, і варіант збереження Великобританією членства в ЄС залишається фаворитом серед них.

Раніше прихильником «брексіта» оголосив себе мер Лондона Борис Джонсон. Чинний прем’єр-міністр Девід Кемерон виступає за те, щоб країна залишилася в складі Євросоюзу.

Референдум щодо членства Великобританії в ЄС відбудеться 23-го червня 2016-го року. За відповідь «Stay» (залишитися) Ladbrokes дає коефіцієнт 1.3. На вихід країни з Євросоюзу – 3.4. У процентному співвідношенні обидва варіанти референдуму оцінюються як 77% і 29% відповідно.

«Брексіт» (brexit) – термін, що позначає вихід Великобританії з ЄС, придуманий журналістами напередодні референдуму про членство країни в Євросоюзі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?