«Ла Ла Ленд» – очевидний фаворит «Оскара-2017» у букмекерів

Рейтинг Букмекерів

24 січня, за місяць до церемонії нагородження, американська кіноакадемія оголосила номінантів на премію «Оскар» 2017 року – одна з головних подій в світі кіно. Букмекери оновили котирування на ринку ставок на переможця премії за кращий фільм.

Поставити на те, що музична мелодрама Шазелла переможе в номінації, можна за 1,17

Ні для кого не є сюрпризом, що явним фаворитом серед всіх претендентів на звання кращого фільму року вважається музична мелодрама Дем’єна Шазелла «Ла-Ла Ленд». По-перше, ця кінострічка отримала на початку січня «Золоті глобуси» у всіх семи номінаціях, в яких брала участь. По-друге, у фільма 14 номінацій на «Оскар» 2017.

Букмекерська компанія William Hill в зв’язку з цим понизила коефіцієнт на перемогу картини «Ла-Ла Ленд» в головній номінації премії до 1,17. Саме з таким коефіцієнтом можна поставити на те, що мелодрама 32-річного Шазелла буде визнана кращим фільмом. У грудні, до слова, ймовірність цієї події оцінювалася коефіцієнтом 1,5.

Другий за шансами, але з помітним відставанням, – фільм «Місячне сяйво» Баррі Дженкінса. Імовірність того, що ця драматична картина отримає статуетку, оцінюється коефіцієнтом 5,5.

Замикає трійку лідерів фільм Кеннета Лонергана «Манчестер біля моря». Поставити на те, що кінострічка з Кейсі Аффлеком в головній ролі буде визнана найкращою, можна за 10,0.

Слідом розташувалися «Приховані фігури» Теда Мелфі (26,0), «Огорожі» Дензела Вашингтона (51,0), «З міркувань совісті» Мела Гібсона (51,0), «Прибуття» Денні Вільнева (81,0).

Найнижчі шанси отримати премію у кінострічок «За будь-яку ціну» Девіда Маккензі і «Лев» Гарту Девіса. Поставити на перемогу одного з цих фільмів у номінації можна за 101,0.

89-я церемонія вручення премій Американської кіноакадемії відбудеться 26 лютого, її буде вести Джиммі Кіммел.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?