Львівський каппер заарештований за «договірні матчі»

Рейтинг Букмекерів

У Львові співробітники правоохоронних органів затримали шахрая, який через інтернет продавав, нібито, гарантовані результати футбольних «договірних матчів».

Продавець «договірних матчів» затриманий в Львові

«Було встановлено, що львів’янин створив інтернет-ресурси, де пропонував за значну плату повідомити рахунок «договірних» футбольних матчів, даючи на словах 100% -у гарантію», – повідомили у відділі протидії кіберзлочинності ГУ Нацполіціі Львівської області.

Отримуючи шахрайським шляхом гроші від громадян на різні електронні гаманці, горе-каппер відправляв потерпілим вигадані результати матчів. Отримані кошти шахрай через онлайн-обмінники перераховував на розрахункові рахунки, відкриті в банках, а пізніше переводив у готівку. Для приховування своєї злочинної діяльності він використовував кошти для анонімної роботи в Інтернеті, такі як браузер TOR і proxy-сервери, повідомляє видання «Факти».

За місцем проживання продавця «договірних матчів» проведено обшуки, вилучено банківські документи і електронні носії інформації. За електронним листуванням і платіжними реквізитами правоохоронці встановили особи потерпілих. Відносно мешканця Львову порушено кримінальну справу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?