Китайська поліція розкрила велику нелегальну мережу онлайн-гемблінгу

Олександр Веселов

Правоохоронні органи Китаю провели масовий арешт 98-ми осіб, що входили до кримінального угруповання, яке займалося організацією нелегальних азартних ігор в Інтернеті, повідомляє інформаційне агентство «Сіньхуа».

Розслідування триває

Розслідування триває

Зловмисники звинувачуються в створенні гральної мережі, котра налічувала понад 500 онлайн-казино. Жертвами нелегальних гемблінгових сайтів стали більше мільйона осіб, а загальна сума ставок досягла 500 мільярдів юанів (або 78.4 мільярда доларів США)

Від джерела в поліції китайської провінції Хунань стало відомо, що на сліди даної нелегальної діяльності натрапили ще у вересні 2014-го року. За результатами розслідування стало ясно, що кілька сайтів з азартними іграми були розміщені на одному сервері, який належить технологічній компанії з міста Шеньчжень на півдні провінції Гуандун.

На даному етапі розслідування триває. Цілком ймовірні нові затримання інших членів угруповання. Слід зазначити, що азартні ігри на материковій частині Китаю є нелегальними з 1949-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?