Кварцяний перевірив гравців «Волині» U-19 і U-21 на поліграфі

Рейтинг Букмекерів

Президент і головний тренер луцького клубу Віталій Кварцяний розпочав боротьбу проти договірних матчів, запідозривши своїх гравців із молодіжної та юнацької команд.

p

Кварцяний зайнявся очищенням нашого футболу

Матчі з фіксованим результатом — велика проблема для нинішнього українського футболу, з якою ведеться боротьба на всіх фронтах. У «Волині» в закулісних справах запідозрили футболістів команд U-21 і U-19, змусивши кількох молодих футболістів пройти бесіду під наглядом поліграфа (детектора брехні). Про це повідомляє портал SportArena, якому надійшла інформація від родичів деяких гравців.

Можливою причиною такого кроку від керівництва «Волині» стали розгромні поразки колективів U-21 і U-19 в декількох матчах на початку чемпіонату («Сталь» U-21 – «Волинь» U-21 – 9:0, «Динамо» U-21 – «Волинь» U-21 – 5:0, «Олександрія» U-19 – «Волинь» U-19 – 4:0, «Ворскла» U-19 – «Волинь» U-19 – 4:0).

Додамо, що процедура перевірки на поліграфі проводитися в клубі не вперше. Саме після такої процедури влітку 2015 року «Волинь» розірвала контракти з декількома гравцями.

Нагадаємо, що недавно футболістів київського «Арсеналу» також запідозрили у договірному матчі, а 14 екс-гравців ФК «Металіст» потрапили під підозру в організації поєдинків із фіксованими результатами. Натомість лише двоє гравців харківської команди отримали покарання у вигляді штрафу в розмірі 8,5 тисяч гривень (близько $ 328).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?