Кубок африканських націй: букмекери назвали фаворита турніру

Тарас Гончар

19-го липня на Каїрському міжнародному стадіоні відбудеться фінальний матч Кубка африканський націй-2019. Букмекери оцінили шанси суперників перед вирішальною частиною турніру.

Кубок африканських націй: букмекери назвали фаворита турніру

Кубок африканських націй: букмекери назвали фаворита турніру

Головним претендентом на Кубок африканських націй вважається Сенегал. Аналітики БК «Парі-Матч» оцінюють шанси сенегальської збірної коефіцієнтом 2,9, що відповідає 34% ймовірності.

Крім того, в трійку лідерів входять збірні Алжиру з коефіцієнтом 4,25, а також Нігерії і Тунісу з коефіцієнтом 6,0. У відсотках ймовірності це 24% і 17% відповідно. Далі розташувалися Кот д ‘Івуар з коефіцієнтом 8,0 (ймовірність 12%) і ПАР за 17,0 (6%).

Найменше шансів виграти турнір у збірних Мадагаскару і Беніну – букмекери оцінюють їхні шанси коефіцієнтами 29,0 і 33,0 відповідно. У відсотках ймовірності це 3%.

Тим часом вже сьогодні пройдуть перші чвертьфінальні матчі Кубка африканських націй. За прохід до півфіналу позмагаються збірні Сенегалу і Беніну, а також Нігерії і ПАР.

Букмекери вважають сенегальців і нігерійців фаворитами сьогоднішніх ігор і оцінюють їхні шанси на перемогу коефіцієнтами 1,42 і 2,14 відповідно. У відсотках ймовірності це 67% і 44%. Поставити на Бенін і ПАР можна за 9,1 (ймовірність 10%) і 4,1 (23%).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт