Кримські брати-тенісисти зіграли між собою підозрілий матч на турнірі в Мінську

Олександр Веселов

Букмекерська контора Vbet проінформувала «Рейтинг Букмекерів», що зафіксувала незвичну активність своїх клієнтів навколо тенісного поєдинку на турнірі серії «ф’ючерс», який зараз триває в столиці Білорусі – Мінську.

Олександр Малишев (фото 2013-го року) переграв старшого брата в двобої, який викликав підозри букмекерів

Олександр Малишев (фото 2013-го року) переграв старшого брата в двобої, який викликав підозри букмекерів

Йдеться про зустріч у чоловічому одиночному розряді, що відбулась дев’ятого серпня, і в якій Максим Малишев, наразі посідає 1927-му сходинку в рейтингу АТР, поступився своєму молодшому братові – Олександру Малишеву. Підсумковий рахунок – 2:0 (6:4, 6:3).

Vbet зафіксувала підозрілу активність власних гравців, котрі активно ставили на загальну перемогу Олександра в дуелі, а також конкретно на його успіх у першому сеті. Всі ставки були зроблені перед початком двобою, адже в режимі «live» ця гра в конторі була недоступна. Окрім того, на дані дві позиції ставили декілька клієнтів, яких раніше Vbet внесла до списку «підозрілих». Як бачимо, беттори не помилялись.

Максим, 24 роки, та Олександр, 19, Малишеви родом із Алушти. Раніше виступали за Україну, але після анексії Криму Росією, почали захищати російські кольори. Обидва виступають під керівництвом батька – Володимир Малишев, майстер спорту СРСР, екс-тренер юнацьких збірних України з тенісу.

Зазначимо, що на цьому турнірі Максим та Олександр також виступають дуетом у парному розряді, діставшись чвертьфіналу, де сьогодні зіграють з білоруською парою Ярослав Шила – Дмитро Жирмонт.

Загально відомо, що в тенісі поширена проблема договірних матчів, зокрема, в квітні ми інформували про підозрілий поєдинок за участю українського дуету на турнірі ITF в турецькій Анталії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?