Крикетист збірної Гонконгу, не доповівши про спробу підкупу, може отримати тривалий бан

Олександр Веселов

Гравець збірної Гонконгу з крикету Ірфан Ахмед, котрий готувався до участі у престижному міжнародному турнірі ICC World Twenty20, ризикує його пропустити, отримавши довгострокову дискваліфікацію, яка взагалі може зруйнувати його спортивну кар’єру.

Ірфан Ахмед ризикує надовго залишитись поза грою

Ірфан Ахмед ризикує надовго залишитись поза грою

Справа в тому, що 26-річного крикетиста планують відсторонити від участі у змаганнях на період від двох до п’яти років. Ахмед може постраждати від сурових антикорупційних правил, котрі наразі пропагує Міжнародна рада крикету. Хоча, якщо вірити адвокату гонконгського гравця пакистанського походження, провина його клієнта не така вже серйозна – можливо, він просто став заручником обставин.

Ірфана Ахмеда звинувачують в тому, що він не повідомив відповідні керівні органи, що його намагалися підкупити з ціллю організації договірного матчу. Втім, існує інформація, що з цією негідною пропозицією до Ахмеда звертався Насем Гульзар, колишній гравець збірної Пакистану, котрого називають «спортивним батьком» Ірфана. Тому зовсім не дивно, чому гравець збірної Гонконгу промовчав, хоча очевидно, що це не суттєвий аргумент для антикорупційних органів.

До персони Насема Гульзара зараз особлива увага, адже його ім’я згадувалось під час слухання резонансної справи щодо участі відомого новозеландця Кріса Кернса у договірних матчах, котру розглядали впродовж двох місяців в Лондоні. Зокрема, колишній крикетист Лу Вінсент, котрого довічно дискваліфіковано через «договірняки», розповів, як Гульзар заплатив йому 125 тисяч доларів за здачу гри.

Асоціація крикету Гонконгу поки не коментує ситуацію навколо Ірфана Ахмеда, посилаюсь на те, що наразі є деякі нез’ясовані обставини цієї справи, – повідомляє сайт видання The Sydney Morning Herald.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував, що Міжнародна рада крикету планує боротися з договірними матчами за допомогою Національного агентства по боротьбі зі злочинністю (NCA), котре називають британським аналогом всім відомого американського ФБР.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?