Крикет ПАР покарав колишнього гравця 20-річною дискваліфікацією за договірні матчі

Олександр Веселов

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував, що у Південно-Африканській Республіці триває широкомасштабне розслідування з приводу договірних поєдинків у крикеті, про яке оголосили відразу після завершення місцевого чемпіонату Ram Slam T20 Challenge. Сьогодні стало відомо про перше гучне покарання.

Гулам Боді отримав дискваліфікацію вже після завершення кар’єри гравця

Гулам Боді отримав дискваліфікацію вже після завершення кар’єри гравця

Крикет ПАР – орган, що керує цим видом спортом у країні – повідомив про 20-річну дискваліфікацію Гулама Боді за спроби організації та причетність до договірних матчів у Ram Slam T20 Challenge. 37-річний уродженець Індії, котрий виступав за збірну ПАР, не заперечує своєї провини. Щоправда, не зрозуміло, наскільки крикетиста хвилює дане покарання, адже минулого року він завершив професійну кар’єру.

Тепер Гулам Боді не може бути причетний до будь-яких професійних матчів з крикету по всьому світу. До речі, його тривала дискваліфікація може бути зменшена на п’ять років, якщо екс-гравець більше не скоїть ніяких злочинів, та буде брати активну участь у програмах, направлених проти корупції у спорті.

«Ми пропагуємо нульовий рівень терпимості до корупції, тому вважаємо таке суворе покарання цілком прийнятним. Містер Боді визнає свою вину, та розуміє згубність минулих вчинків», – наводить слова виконавчого директора Крикету ПАР Харуна Лоргата сайт The Guardian.

Корупційне розслідування у крикеті Південно-Африканської Республіки, під час якого вже було допитано 47 осіб (гравці та персонал), триває.

Нещодавно ми повідомляли, що у Крикет Австралії умовно дискваліфікував спортсменку за незаконний беттинг – мова йде про ставку в дев’ять доларів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?