Кращий гравець чемпіонату світу з фентезі-спорту заробив за перемогу $3 мільйона

Олександр Веселов

В американському Сан-Дієго пройшов чемпіонат світу з фентезі-спорту FanDuel World Fantasy Football Championships, організатором якого виступив відомий фентезі-оператор FanDuel. Загальний призовий фонд турніру, у фіналі якого взяли участь 120 людей, склав $12 мільйонів, повідомляє CalvinAyre.

Призовий фонд чемпіонату склав 12 мільйонів доларів

Призовий фонд чемпіонату склав 12 мільйонів доларів

Більше за інших пощастило американцеві Роману Едмонду, який став чемпіоном і збагатився на $3 мільйона. Після перемоги щасливий володар головного призу заявив: «Все ще намагаюся усвідомити подію. Я вдячний і щасливий».

На питання про те, на що він витратить виграш, Едмонд сказав: «Я хочу отримати більше від фентезі-спорту. Ці гроші дають мені можливість бути почутим і стати послом фентезі-гри».

Поки Едмонд радіє чемпіонству і намагається усвідомити великий виграш, справи у сфері фентезі-спорту виглядають не так радісно, ​​як у переможця. Вже не перший тиждень скорочуються доходи операторів і гарантовані призові в турнірах.

Зокрема, в Нью-Йорку 66% опитаних вірять в те, що щоденний фентезі-спорт є незаконним і підтримують боротьбу місцевих властей з операторами, а в Канаді готуються посилити заходи з протидії нелегальним офшорним сайтам фентезі-спорту, обсяг ставок на яких сьогодні в країні оцінюється в $4-5 мільярда.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?