Корейського бейсболіста звинуватили в участі в договірних матчах

Рейтинг Букмекерів

Влада Південної Кореї звинуватила пітчера бейсбольного клубу NC Дінос Лі Те Яна в «здачі» кількох ігор. За даними слідства, спортсмен вступив в змову з посередником, який організовував договірні матчі.

1

Бейсболіст отримав понад $ 17 млн за «здачу» однієї з ігор

Чи Те Ян може бути усунений Корейською бейсбольною організацією (KBO) від участі в професійних змаганнях на тривалий термін, при цьому заборона торкнеться виступів в США, Японії і Тайвані, інформує SBC News.

За даними слідства, Ян навмисно дозволив заробити очки супернику в першому іннінгу в обмін на 20 млн вон ($ 17,6 млн). При цьому він повинен бути «здати» чотири матчі в період з травня по вересень 2015 року, в двох з них незаконні дії гравця вплинули на результат.

Організатор договірних матчів, який підкупив Яна, був заарештований. З самим бейсболістом клуб має намір розірвати контракт.

Як зазначає видання, той же організатор «договірняків», який змовляються з Яном, підкупив аутфілдера військової корейської команди з другої ліги, Луну Ву-Рама. Спортсмена підозрюють в отриманні хабара в розмірі 10 млн вон ($ 8,8 млн).

Історії з підкупом бейсболістів в Південній Кореї вже траплялися. Зокрема, в 2012 році два гравці команди LG Twins були довічно дискваліфіковані за участь в організації договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?