Конкурс
«Нострадамус» до матчу «Тоттенхем» – «Челсі»

500
Вгадай точний рахунок суперматчу в АПЛ та отримай 50 гривень без депозиту!

«Рейтинг Букмекерів» і БК «Фан Спорт» дарують промо-коди на бездепозитні ставки для Нострадамусів нашого часу. Ти один із таких? Тоді доведи це!

Що необхідно для участі:

У коментарях до цієї сторінки залиште ваш варіант (тільки один!) точного рахунку матчу «Тоттенхем» – «Челсі» у 2-му турі АПЛ, що почнеться 20-го серпня о 18:00 за київським часом.

Редагувати коментарі з вашими варіантами точного рахунку після початку матчу заборонено!

Умови конкурсу та порядок видачі призів:

1) За підсумками матчу 10 Нострадамусів отримають промо-коди на безкоштовну бездепозитну (не треба поповнювати рахунок для її використання) ставку у БК «Фан Спорт» на загальну суму у 500 гривень. Якщо тих, хто вгадав, буде більше 10-ти, серед них довільним чином буде обрано 10 переможців.

2) Промо-коди будуть видані переможцям впродовж тижня після завершення конкурсу.

3) Участь в конкурсі працівників сайту «Рейтинг Букмекерів» і членів їх сімей заборонено.

4) Заборонено навмисне створення кількох аккаунтів для підвищення шансів на перемогу у конкурсі. Всі переможці проходитимуть перевірку на предмет цього.

5) До участі в конкурсі допускаються особи, які досягли повноліття в країні громадянства. Ми залишаємо за собою право запитати копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу та вік учасника. Ми залишаємо за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника в разі порушення ним цього правила.

6) Організатор залишає за собою право змінити правила і умови конкурсу в будь-який момент без попереднього повідомлення про це учасників конкурсу, але постарається донести інформацію про це.

Коментарі 50
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?