Конкурс
«Нострадамус» до фіналу Ліги чемпіонів

1 000
Вгадай точний рахунок фіналу Ліги чемпіонів та отримай 50 гривень без депозиту!

«Рейтинг Букмекерів» і БК «Фан Спорт» дарують промо-коди на бездепозитні ставки для Нострадамусів нашого часу. Ти один із таких? Тоді доведи це!

Умови та правила участі

1) Для того, щоб взяти участь у конкурсі «Нострадамус», треба бути зареєстрованим на сайті Bookmaker-ratings.com.ua.

2) У коментарях до цієї сторінки залиште ваш варіант (тільки один!) точного рахунку основного часу фінального матчу Ліги чемпіонів між мадридським «Реалом» і туринським «Ювентусом», що почнеться 3-го червня о 21:45 за київським часом.

3) Редагувати коментарі з вашими варіантами точного рахунку після початку матчу заборонено!

Порядок визначення переможців

1) За підсумками фіналу Ліги чемпіонів 20 Нострадамусів отримають промо-коди на безкоштовну бездепозитну (не треба поповнювати рахунок для її використання) ставку у БК «Фан Спорт» на загальну суму у 1000 гривень. Якщо тих, хто вгадав, буде більше 20-ти, серед них довільним чином буде обрано 20 переможців.

2) Промо-коди будуть видані переможцям впродовж тижня після завершення конкурсу.

3) Участь в конкурсі працівників сайту «Рейтинг Букмекерів» і членів їх сімей заборонено.

4) Заборонено навмисне створення кількох аккаунтів для підвищення шансів на перемогу у конкурсі. Всі переможці проходитимуть перевірку на предмет цього.

4) До участі в конкурсі допускаються особи, які досягли повноліття в країні громадянства. Ми залишаємо за собою право запитати копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу та вік учасника. Ми залишаємо за собою право дискваліфікувати будь-якого учасника в разі порушення ним цього правила.

5) Організатор залишає за собою право змінити правила і умови конкурсу в будь-який момент без попереднього повідомлення про це учасників конкурсу, але постарається донести інформацію про це.

Особливий коментар

На жаль, ніхто не вгадав точний рахунок фіналу Ліги чемпіонів. Чесно кажучи, такий підсумок, як 1:4, й справді важко було передбачити.
Стежте за новинами і не пропустіть нові розіграші!

Коментарі 41
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?