Конкурс
«Час Перших» до топових матчів грудня

5 000
Вгадай хвилину і автора першого голу та отримай до 5 000 гривень від «РБ»!

Здоровеньки були! Пацани, під`їхав ще один крутий конкурс від «Рейтингу Букмекерів», який дозволить вам поповнити ваші кишені напередодні Нового року.

Правилами він схожий на серію конкурсів «Машина часу», в якій багато хто з вас брав участь на наших сторінках у соц мережах.  Тут теж треба вгадати автора першого голу хоча б в одному з матчів, але, на відміну від «Машини Часу» ви одразу можете випустити всі п`ять куль по запропонованих нами зустрічах. І чим більше влучань, то більше приз!

Отже, заплановано 5 конкурсних матчів. Призовий фонд кожної гри  – 1000 гривень. Таким чином, сумарно можна підняти до 5 000 гривень включно. Непогано для такої «роботи», як написання коменту!

Що треба зробити:

  1. Увійдіть в свій профіль/зареєструйтеся;
  2. У коментарі під цією сторінку вкажіть хвилину та автора першого голу (рахунок 0:0 не враховується) будь-якого з запропонованих матчів чи навіть усіх одразу.

Анонс конкурсних матчів грудневого етапу із зазначенням дати і початку за київським часом

  • 7.12 «Ман Сіті» – «Ман Юнайтед» 19:30
  • 8.12 «Динамо» – «Зоря» 17:00
  • 10.12 «Інтер» – «Барселона» 22:00
  • 11.12 «Шахтар» – «Аталанта» 19:55
  • 12.12 «Динамо» – «Лугано» 19:55

Зверніть увагу!

Прийом коментарів на урахування завершується за 5 хвилин до початку першого матчу, на який ставить учасник. Одній людині заборонено брати участь з декількох сторінок, перевірити це нам раз плюнути. Конкурс проводиться тільки для повнолітніх (18+).

Визначення хвилини й автора проводиться тільки відповідно до зазначених в офіційних джерелах даних. Якщо дані в офіційних джерелах відрізняються, тоді рішення ухвалюється на розсуд адміністрації.

На автогол ставити можна, при цьому не буде мати значення, хто забив у свої ворота, головне вгадати хвилину і вказати, що буде саме автогол. Якщо хочете поставити на те, що перший гол буде забитий у додатковий час одного з таймів, зробіть ваш коментар вигляду «45+» або «90+». Якщо учасником зазначено, що перший гол буде забитий на 45 хвилині (і вказано варіант «45», а не «45+»), то за умови першого голу, наприклад, на 45+1 хвилині, приз видаватися не буде.

У разі перемоги адміністрація зв’яжеться з вами для отримання призу. При наявності декількох переможців призовий фонд розподіляється порівну між усіма, хто вгадав.

Конкурсні коментарі писати тільки українською мовою!

Коментарі 24
Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт