Компанія-власник Skrill і Neteller вийде на Лондонську фондову біржу

Рейтинг Букмекерів

Провайдер онлайн-платежів Paysafe Group планує вийти на основний майданчик Лондонської фондової біржі вже в наступному місяці, повідомляє iGamingBusiness.

Paysafe Group приєднав до себе платіжну систему Skrill

Paysafe Group приєднав до себе платіжну систему Skrill

Компанія Paysafe Group, яка зовсім нещодавно називалася Optimal Payments, подала заявку на включення своїх акцій в преміум-сегмент офіційного списку британського Управління з лістингу, щоб отримати доступ до торгів на Лондонській фондовій біржі.

У компанії не приховують серйозних планів просування своїх сервісів. Власник бренду Neteller нещодавно завершив угоду в 1,2 млрд доларів по злиттю з відомою на весь світ платіжною системою Skrill.

У Paysafe Group також розраховують на включення звичайних акцій в індекс фондової біржі FTSE 250, який представляє собою середньозважений індекс капіталізації 250-ти компаній з 101-го по 350-те місце з числа тих, що торгуються на Лондонській фондовій біржі.

Варто зазначити, що за 6 місяців 2015-го року зростання прибутку Paysafe Group склало 140%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?