Компанія «Парі-Матч» визнана головним спортивним меценатом України

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» визнана «Меценатом спорту» в Україні за підсумками 2015-го року, що минає. Перемогу в цій номінації букмекеру присудила Асоціація спортивних журналістів. Також букмекер став лауреатом номінації «Кращий проект року» (за створення спортивно-інформаційних центрів Parimatch.ua).

Цього року букмекер став титульним спонсором української Прем'єр-ліги

Цього року букмекер став титульним спонсором української Прем’єр-ліги

Таким чином, компанія «Парі-Матч» була нагороджена за активну соціальну діяльність. Головним досягненням букмекера в році, що минає стало укладення контракту про титульне спонсорство з головною футбольною лігою України, яка тепер носить назву «Ліга Парі-Матч». У 2015-му році також було підписано спонсорську угоду з ФК «Карпати» (Львів).

Крім цього, розроблено та запущено проект інфоцентрів Parimatch.ua, який надає серйозну підтримку української молоді. Проект був визнаний кращим серед інноваційних ініціатив на великому українському форумі Kyiv Smart City Forum 2015.

«Парі-Матч» також надавав серйозну підтримку соціально значимим проектам із розвитку спорту в Україні, у тому числі акціями Футбольної асоціації студентів Києва та Федерації біатлону України.

Букмекер також активно займається протидією договірним матчам і бере участь у розробці законодавчих ініціатив у сфері букмекерської діяльності.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт