Компанія «Парі-Матч» вдостоєна двох нагород Асоціації спортивних журналістів України

Рейтинг Букмекерів

Компанія «Парі-Матч» на церемонії нагородження за підсумками 2015-го року, організованій Асоціацією спортивних журналістів України (АСЖУ) в Києві, отримала дві нагороди за підтримку українського спорту.

Вадим Місюра (праворуч) на церемонії нагородження разом з екс-президентом Федерації баскетболу України, легендарним радянським баскетболістом Олександром Волковим

Вадим Місюра (праворуч) на церемонії нагородження разом з екс-президентом Федерації баскетболу України, легендарним радянським баскетболістом Олександром Волковим

22-го січня в прес-центрі київського Палацу спорту зібралися представники спортивних ЗМІ та спонсорів українського спорту з усієї країни. «Парі-Матч» була вдостоєна нагород «Меценат спорту» (за реалізацію соціальних проектів розвитку спорту в Україні) і «Кращий проект року» (за створення спортивно-інформаційних центрів Parimatch.ua у Києві та Одесі).

Директор зі зв’язків з громадськістю ТОВ «Парі-Матч» Вадим Місюра так прокоментував успіх компанії: «Для нас важлива висока оцінка і визнання нашої соціальної діяльності суспільством. Отримані нагороди свідчать про те, що наша компанія знаходиться на вірному шляху. Ми будемо і надалі докладати ще більше зусиль для розвитку спорту в нашій країні».

«Я радий, що саме ТОВ «Парі-Матч» вдостоїлося нагороди «Меценат року». І не тільки тому, що компанія виділила 43 млн грн на спонсорську підтримку Прем’єр-ліги, а також займалася студентськими та іншими соціальними проектами. Але й тому, що серйозно ставиться до розвитку спорту, знаходить можливість підтримувати спортсменів, команди, дітей», – заявив Михайло Волобуєв, президент АСЖУ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?