Компанія Bwin.party потрапила в «чорний список» Румунії

Рейтинг Букмекерів

Румунський регулятор азартних ігор відправив британську букмекерську компанію Bwin.party в «чорний список», незважаючи на те, що компанія недавно виплатила податкову заборгованість в Румунії у розмірі 7.9 мільйона євро.

Румунія планує зміни в гральному законодавстві

Румунія планує зміни в гральному законодавстві

Румунський регулятор азартних ігор (Oficiul National pentru Jocuri de Noroc) оновив список заборонених в країні букмекерів, збільшивши їх кількість з 48-ми до 120-ти, серед яких декілька доменів букмекерської компанії Bwin.party, а саме – Bwin.com, PartyPoker. com і PartyCasino.com.

Як повідомляє видання iGaming Business, румунський регулятор вирішив заблокувати Bwin.party після того, як компанія продовжила працювати з гравцями з Румунії, незважаючи на те, що її ліцензія перебувала у стані очікування.

Відзначимо, що Bwin.party прийняла умови румунського регулятора та сплатила податок в 20% (7.9 мільйона євро) з усією виручки, отриманої від гравців Румунії, починаючи з 2009 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?