Компанія BetConstruct відкрила регіональні офіси в Уругваї та Україні

Рейтинг Букмекерів

Компанія BetConstruct, відома як розробник та постачальник програмного забезпечення для грального бізнесу, оголосила про відкриття двох нових регіональних відділень – в Уругваї та Україні.

Уругвай і Україна - дві нові точки базування для BetConstruct

Уругвай і Україна – дві нові точки базування для BetConstruct

Як сказали в компанії, старт роботи офісів є частиною стратегії розвитку послуг і міжнародних продажів, якої дотримуються в BetConstruct. Відділення почали функціонувати в Монтевідео (столиці Уругваю) і в Києві (столиці України).

«Наша практика – бути якомога ближче до партнерів і наполегливо виходити на нові ринки», – сказав виконавчий директор компанії Ваге Балулян. За його словами, останнім часом компанія форсувала зусилля по завоюванню латиноамериканського ринку, що приносить результати. Уругвайський офіс став для BetConstruct вже другим на континенті – після відкритого в столиці Перу Лімі.

Тим часом розробник готових рішень для букмекерських компаній і онлайн-казино продовжує приділяти максимум уваги ринку Європи – особливо Східної. Це показує як відкриття київської філії, так і публічна активність на потенційно вкрай перспективному місцевому ринку (зокрема, BetConstruct була генеральним спонсором минулого минулої осені Грального Конгресу Україна).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?