Компанія Bet365 втратила ліцензію Румунії

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська контора Bet365 потрапила в «чорний список» регулятора азартних ігор Румунії після того як була анульована її ліцензія.

Представник Bet365 поки не коментував повідомлення

Представник Bet365 поки не коментував повідомлення

Регулятор азартних ігор підтвердив, що компанія Bet365 буде додана в «чорний список» країни, і її ліцензію буде анульовано.

«Просимо врахувати, що, згідно рішення №2723, опублікованому 13.10.2015, право Hillside Gaming LP і Hillside Sports LP надавати послуги азартних ігор за допомогою ігрової платформи через сайт bet365.com було призупинено.

Компанія була попереджена про те, щоб не приймати румунських гравців на ставках та осіб, які заходять на сайт з румунських мережевих адрес, починаючи з сьогоднішнього дня, і перевести кошти гравцям, у яких є ігровий рахунок.

Ми також попередили гравців, що у них є тридцять днів для того, щоб зняти всі кошти з гральних рахунків, після чого доступ до сайту буде заблоковано», – йдеться в офіційній заяві румунського регулятора азартних ігор.

Раніше «Рейтинг Букмекерів» інформував про те, що букмекерська компанія Bwin.party була також занесена в «чорний список» румунського регулятора.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?