Комітет Верховної Ради виступив проти проекту про детінізацію гемблінгу в Україні

Рейтинг Букмекерів

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції рекомендував відхилити законопроект «Про детінізацію ринку азартних ігор і забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань», ініційований прем’єр-міністром країни Володимиром Гройсманом.

aed

Ініціатором проекту виступив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

Як говориться в повідомленні на сайті Верховної Ради, проект акту не відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

При цьому, на думку комітету, він є калькою законопроекту «Про детінізацію ринку азартних ігор і забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань», який в грудні 2015 року було внесено екс-прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. 3 лютого 2016 року Комітет визнав, що даний проект не відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Володимир Гройсман 13 травня поточного року вніс до Верховної Ради законопроект «Про детінізацію ринку азартних ігор і забезпечення доходами бюджету з метою виконання соціальних зобов’язань». Згідно з документом, загальна вартість ліцензії на букмекерську діяльність в Україні пропонується встановлювати за результатами конкурсу.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк раніше виступив за легалізацію в країні грального бізнесу і зазначив, що фінансове відомство працює над відповідним законопроектом. За словами першого заступника міністра фінансів України Оксани Маркарової, законопроект може бути готовий до зими.

Генеральний директор Всеукраїнської спілки розвитку букмекерства і президент Української асоціації гральної індустрії Ірина Сергієнко сказала «Рейтингу Букмекерів», що те, як зміниться ситуація з гральним бізнесом в країні в разі його легалізації, буде залежати від того, який закон про азартні ігри в підсумку буде ухвалений.

Міністр внутрішніх справ країни Арсен Аваков зазначив, що, за оцінками МВС, Мінфіну і Мінекономрозвитку, легалізація грального бізнесу стане джерелом надходжень до бюджету в розмірі $1,5 млрд на рік.

Днями генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що вважає неефективною тотальну заборону на роботу казино в Україні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?