Комітет Верховної Ради України схвалив проект закону про посилення покарання за договірні матчі

Олександр Веселов

Запропонований до розгляду законопроект, що посилює покарання за організацію договірних матчів, був рекомендований Верховній Раді України Комітетом ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Злочинці, чия провина буде доведена, ризикують отримати до трьох років тюремного ув’язнення, а також бути оштрафованими на суму в розмірі до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В Україні вибудовують законодавчу базу для боротьби з договірними матчами

В Україні вибудовують законодавчу базу для боротьби з договірними матчами

Новий закон визначає принципи виявлення та визначення корупційних моментів у спортивній сфері, а також встановлює чітко прописані заходи покарання для порушників, йдеться в повідомленні прес-служби Верховної Ради.

Відповідно до законопроекту, протиправний вплив на результати офіційних спортивних змагань буде каратися штрафом у розмірі 200-1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або терміном позбавлення волі до трьох років.

Законопроект внесли на розгляд депутат Андрій Кожем’якін та президент федерації футболу України Андрій Павелко.

На початку поточного тижня ФФУ запропонувала посилити покарання для організаторів договірних матчів. Тих, хто порушив закон, пропонується карати тюремним ув’язненням терміном від 2 до 5 років і штрафувати на суму до 2.5 мільйонів гривень (близько 100 000 євро).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?