Коментатор Dota 2 повідомив про «гру на контору» трьох кіберспортсменів

Рейтинг Букмекерів

Відомий український коментатор з кіберспортивної дисципліни Dota 2 Віталій «V1lat» Волочай повідомив про те, що у нього є докази того, що три гравці з СНД робили ставки в букмекерських конторах на свої ігри. Однак це було два роки тому.

kon6g

Віталій «V1lat» Волочай не хоче розкривати імена гравців

«Отримав докази того, що як мінімум 3 дуже відомих зараз СНД-гравці, грали матч «на контору», але було це два роки тому», – написав пан Волочай в своєму офіційному акаунті в Twitter, підкресливши, що ці гравці той поєдинок виграли.


За словами коментатора, колись ці кіберспортсмени виступали за відому команду Virtus.pro, але зараз не мають стосунку до цієї команди. Варто зазначити, що всього в складі Virtus.pro значилося понад 20 гравців.

«Чи варто псувати хлопцям репутацію зараз через те, що вони зробили тоді? На той момент вони ще були ноунеймами, по суті. Наразі – не ноунейми», – зазначив V1lat.

При цьому український коментатор звернув увагу на те, що дана тема не має нічого спільного з нинішніми гравцями Virtus.pro. Пан Волочай сказав, що обговорить з співробітниками компанії Valve, чи потрібно розголошувати імена гравців, які робили ставки на свій матч.

«Матеріали розслідування» передані за адресою. Суду і слідства, звичайно, не буде. Та я сам не хочу нікнейми публікувати. Але хлопцям я в приватні повідомлення напишу, якщо знайду всіх контакти. Може бути, самі розкажуть, що і як, так буде правильніше, мабуть», – резюмував він.

Нагадаємо, в лютому 2016 року в Південній Кореї за участь в договірних матчах було заарештовано чемпіона світу з кіберспорту Лі Син Хена (прізвисько «Life»), який з 14 років виступав за команду ZeNEX, що спеціалізується на грі StarCraft 2.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?