Команду українського тренера підозрюють у договірному матчі в Казахстані

Тарас Гончар

У Казахстані журналісти вважають підозрілим матч 10-го туру місцевого чемпіонату «Актобе» – «Акжайик» (5:3). Республіканський інтернет-портал Sports.kz підготував цікаві факти щодо дивної зустрічі.

Команду українського тренера підозрюють у договірному матчі в Казахстані

Команду українського тренера підозрюють у договірному матчі в Казахстані

Український тренер Володимир Мазяр залишився незадоволеним діями своїх підопічних і готовий піти у відставку. «Буду ставити питання про своє подальше перебування в клубі. Команда не чує мене. Сьогоднішнє футболом назвати не можна. Це була комедія», – так після матчу прокоментував гру наставник «Акжайика».

Згідно зі статистикою компанії Instat, уральська команда завдала першого удару в бік воріт «Актобе» за рахунку 5:0 на користь господарів поля, коли результат уже був очевидним, – сталося це на 60-й хвилині гри. «Актобе» взагалі припинив бити в бік чужих воріт після 67-ї хвилини.

Ще один факт: з 8 в загальній кількості ударів уральців по чужих воротах в цьому матчі 7 припало на легіонерів, які прийшли в команду за настановою Володимира Мазяря. Тільки один раз ворота суперників атакував казахстанець.

У складі «Акжайика» виступають шість українців: воротарі Євген Боровик і Сергій Ткачук, захисник Сергій Басов і півзахисники Андрій Ткачук, Ігор Худоб’як і Адерінсола Есеола.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт