Команда з кіберспорту з В’єтнаму втратила партнера після чуток про «договірняки»

Рейтинг Букмекерів

Керівництво австралійської компанії 27/7 Esports заявило про припинення співпраці з в’єтнамською командою CS: GO через звинувачення гравців останньої в участі в договірних поєдинках, інформує SBC News.

Новости о договорных матчах в киберспорте становятся настоящим печальным трендом

Новини про договірні матчі в кіберспорті стають справжнім сумним трендом

Інформація про припинення партнерських відносин між австралійським постачальником контенту для кіберспортивної індустрії 27/7 Esports і командою, найбільшою в’єтнамською організацією у сфері кіберспорту, Skyred здивувала всіх. Адже про співпрацю сторін стало відомо лише наприкінці грудня.

Тим не менш власник австралійської компанії Вей-Нін Янг заявив про те, що назва його фірми не фігуруватиме поруч з негативними новинами зі світу кіберспорту. Цікаво, що топ-менеджер додав, що не вірить в участь команди у договірних поєдинках. Однак сам факт появи подібного роду «брудної» інформації навколо партнера є для нього достатнім приводом для розриву відносин.

«Я розчарований чутками про участь гравців команди у договірних матчах. Заради цілісності 27/7 Esports ми не можемо собі дозволити навіть обговорювати це. З цієї причини ми вирішили припинити будь-яку підтримку команді», – повідомив Вей-Нін Янг.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?