Колишній співробітник Betfair: тенісним чиновникам відомі імена тих, хто грає «договірняки»

Рейтинг Букмекерів

Колишній топ-менеджер біржі ставок Betfair Скотт Фергюсон розповів, що тенісне керівництво вкрай неохоче реагує на сигнали букмекерів і досить часто воліє замовчувати проблеми договірних матчів в цьому виді спорту.

 

Чиновників ATP і WTA звинувачують у небажанні боротися з договірними матчами

Чиновників ATP і WTA звинувачують у небажанні боротися з договірними матчами

«Новини від BBC і Buzzfeed мене абсолютно не здивували. Букмекерські контори давно передають тенісним чиновникам докладні списки підозрілих матчів. Більш того, в них фігурують одні й ті ж імена. Але в Tennis Integrity Unit (створена керівництвом тенісних федерацій організація для боротьби з договірними матчами – прим. ред.) ніяк не реагували ці повідомлення. Якби вони провели власне розслідування, то оголосили б результати. Але оскільки таких результатів немає, можна припустити, що вони банально бездіяли. Поки в тенісному керівництві поводяться так само, як і їхні колеги в футболі, велоспорті, легкій атлетиці. Все заперечують, заперечують і ще раз заперечують, на всі звинувачення заявляючи, що все це безпідставні чутки», – розповів Фергюсон в інтерв’ю порталу SI.com.

Також екс-співробітник Betfair зачепив і тему дискваліфікації за договірні матчі, під які зазвичай підпадають маловідомі гравці.

 «У TIU хваляться тим, що покарали десяток гравців і суддю. Але запитайте любителів тенісу, чи знають вони цих дискваліфікованих гравців, чи бачили їх в обличчя? Я уважно стежу за тенісом, включаючи нижчі дивізіони, але навіть я не знаю цих хлопців, яких зробили цапами-відбувайлами. Виняток – Деніел Келлерер (австрійський тенісист, довічно дискваліфікований за договірні матчі в 2011-му році. Був відомий тим, що постійно провокував і принижував суперників – прим. ред.), якого в турі ненавиділи абсолютно всі і від якого з радістю позбавилися», – заявив Фергюсон.

Останніми дискваліфікованими за участь в договірних матчах тенісистами стали: італійські ветерани 34-річний Потіто Стараче і 37-річний Даніеле Браччіалі, поляки Петр Гадомскі (908-ма ракетка світу) і Аркадіуш Коцила (898-ма ракетка), які давно знаходилися за межами першої сотні рейтингу ATP та  грек Александрос Якупович, який на момент дискваліфікації розташовувався на 868-му місці в рейтингу.

Раніше президент Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) Кріс Кермод від імені своєї організації відкинув звинувачення великих інформаційних агентств BBC і BuzzFeed в бездіяльності по відношенню до корупції, що поглинула багатьох топових гравців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?