Колишнього кандидата в президенти ФІФА шейха Салмана запідозрили в корупції

Рейтинг Букмекерів

Глава Азіатської конфедерації футболу шейх Салман Ібрагім аль-Халіфа, який був одним з головних кандидатів на пост президента ФІФА, але програв вибори, підозрюється в причетності до договірних матчів. Йдеться про п’ять ігор збірної Бахрейну в період з 2009-го по 2012-й рік, коли шейх Салман був президентом Федерації футболу цієї країни.

Шейх Салман може бути причетний до п'яти договірних матчів за участю збірної Бахрейну

Шейх Салман може бути причетний до п’яти договірних матчів за участю збірної Бахрейну

За даними французького видання L’Express, як мінімум п’ять матчів збірної Бахрейну були договірними. При цьому шейх Салман, перебуваючи на посаді голови національної федерації (BFA), не міг не знати про них.

Під підозрою опинилися наступні матчі: Бахрейн – Зімбабве (5:2, відбувся 23-го березня 2009-го року), Бахрейн – Іран (4: 2, 31-го серпня 2009-го), Бахрейн – Того (5: 1, 6-го листопада 2009-го), Бахрейн – Того (3: 0, 7-го вересня 2010-го) і Бахрейн – Індонезія (10: 0, 29-го лютого 2012-го).

Як пише L’Express, в грі Бахрейну з Індонезією, яка була останньою у відбірному турнірі до чемпіонату світу 2014-го року, суддя видалив індонезійського воротаря вже на третій хвилині гри. Бахрейну потрібно було забити як мінімум дев’ять м’ячів, щоб кваліфікуватися з групи, за умови, що Катар програє Ірану.

Через декілька днів неназвана незалежна компанія, що займається контролем спортивних змагань, підготувала звіт на 40 сторінок, в якому вказала на підозрілі події в матчі, зокрема, «дивні» пенальті у ворота Індонезії, і невиразну гру воротаря збірної, що програла, який начебто не намагався запобігти голам.

Видання зазначає, що звіт був наданий ФІФА, члени якої відкрили внутрішнє розслідування, але їх висновки ніде не були опубліковані.

Нагадаємо, 26-го лютого за підсумками другого туру виборів нового президента ФІФА главою організації став генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно. Він набрав 115 голосів, шейх Салман, якого букмекери вважали фаворитом, – 88.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?